Web Tasarım

Kodusta Yazılım Hizmetleri
Kodusta Yazılım Hizmetleri
Kodusta Yazılım Hizmetleri
Web Tasarım

Mobil Uyumlu Tasarım

Webajansı web tasarım olarak kuruma/kişiye özel, uzun vadeli ve özgün web dizaynlar üretiyoruz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız, alanında uzman web yazılımcılarımız sayesinde sizlere eşi benzeri olmayan web siteleri tasarlıyoruz. Beklentilerinizi karşılamak amacıyla, sizleri profesyonel biçimde analiz ederek, sizler için en uygun web sitelerini oluşturuyoruz. Yaptığımız tüm işlemleri ve araştırmaları, web sitesinin dış görünüşünü tamamen sizlerin kullanıcılarına hitap etmesini planlayarak yapmaktayız. Sitenizin yani markanızın internetteki yüzünün kullanıcılarınızla doğrudan temas kurduğu yer web sitenizdir. Web tasarım yaparken, detaylı araştırmalar sonrasında kullanıcılarınıza maksimum hitap eden sitelerinizi tasarlıyoruz.

Web Tasarım Neden Önemli?

Web dizayn işleminin önemini anlamanız için, internetin dünya üzerinde bulunan en büyük ve en canlı pazar olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Webajansı olarak, sizleri bu canlı pazara girerken yalnız bırakmıyor ve sizler için gerek kurumsal, gerekse kişisel siteler tasarlıyoruz. Web tasarım için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitesi tasarımı yapılırken özellikle SEO dostu yazılımlar yapmaya dikkat ediyoruz. Aynı zamanda yaptığımız web siteleri tamamen mobil ile sorunsuz bir biçimde çalışacak şekilde web yazılım uzmanlarımız tarafından tasarlanmakta olup, mobilden de sorunsuz kullanıcı girişi web siteniz için mümkün kılınıyor.

Tasarımınızı Yaptırırken Bizleri Tercih Etmeniz İçin 10 Sebep

Webajansı olarak orijinal ve duru tasarımları sayesinde sizlere kalifiye tasarımın özgürlüğünü sunuyoruz. Web tasarım için bizleri tercih etmeniz için 10 tane sebep sıraladık;

  • Tamamen özgün web siteleri. Tasarımsal açıdan birbirine benzemeyen, örneği olmayan, sizler için dizayn edilmiş web siteleri tasarlıyoruz.
  • Mobil için uygun arayüze sahip internet siteleri oluşturuyoruz. Siteniz telefonlarda bozulma yapmaması için uygun olarak tasarlanmaktadır. Web sayfanızı oluştururken, arka planda oluşabilecek muhtemel problemleri daha ortaya çıkmadan çözümlemeyi hedefliyoruz.
  • Sürekli destek almak bizleri seçmeniz için bir diğer unsur. Sayfanızın dizaynı yapılırken sizlerle iletişim halinde kalarak, dilediğiniz tasarımsal değişiklikleri anında uygulayabiliyoruz. Bu sayede düşlediğiniz en iyi web tasarım işini ortaya koyuyoruz.
  • Hedeflediğiniz kitleye uygun dokunuşları tasarımımızla yoğuruyoruz. Kitle analizi sonrasında, kitlenizin ilgisini çekebilecek modern yapıları siteniz tasarımına ekliyoruz.
  • Olay sadece tasarımdan ibaret değil. İnternet sayfanızın arka planında bulunan kod parçacıkları zaman içerisinde güncelliğini yitirebilmektedir. Tasarımınız bittikten sonra, güncellemek istediğiniz yazılım olursa sizlere yardım için burada olacağız.
  • 7/24 saat sorunsuz çalışan projeler. Sitenizin ulaşımının sorunsuz olması için bizleri tercih edin.
  • Arama motoruna optimize yazılım. Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında çıkmanız için uyguladığımız özel yazılımlarımız sayesinde, düşlediğiniz kullanıcılara ulaşmanız artık hayal olmaktan çıkıyor.
  • Dizayn teslim edilmeden önce gerekli tüm testlerin yapılması. Tasarımını yaptığımız sitenizin sizlere teslim edilmeden önce sorunsuz çalıştığından emin olmadan teslimatı yapmıyoruz. Bu sayede elinize site geçer geçmez sorunsuz kullanımı aktif olmuş oluyor.
  • Karşılıklı güven ortamının sağlanması. Yılları aşan tecrübemiz ve seçkin referanslarımız sayesinde güvenli tasarım almanıza olanak sağlıyoruz.
  • Siz beğenene kadar devam. Tasarımımıza sizler uygundur demeden son vermiyoruz. Web tasarım yaparken sizlerin görüşlerini önemsiyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Müşteri kitlelerinin büyük bir kesimi hem rahatlı

Devamını Oku
Site Hızlandırma Hizmeti

Site Hızlandırma Hizmeti

Site hızlandırma; SEO stratejileri için genellikle gö

Devamını Oku
E-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret Yazılımları

E-ticaret Sitesi Nasıl Hazırlanır? Online alışveri

Devamını Oku